Łyk kawy… to spotkania online z zespołami, muzykami, kabaretami zapowiedź wydarzeń w niedalekiej przyszłości w Łukowskim Ośrodku Kultury
Kilka słów o kabarecie Czesuaf:
Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „Ferie w Zakopanem”.
Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Przyjęcie”, to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!
Wojtek Kowalczyk
W kabarecie od 2002 r.
Ma tak samo na imię i tak samo na nazwisko jak znany przed laty polski piłkarz, ale mniej od niego pije. Dużo czyta, mniej pisze. Na scenie potrafi wcielić się w wiele ról, ale najlepiej wychodzą mu role dresów i podejrzanych typków. Widocznie prawda wychodzi na jaw. Wojtek umie świetnie tańczyć. Pozostali też, ale on na trzeźwo.
Olga Łasak
W kabarecie od 2017 r.
Gdyby ktoś nie zauważył: jedyna kobieta w kabarecie. Jako jedyna pachnie i przed występem, i po. Śpiewa tak, że słowiki mają myśli samobójcze. Chłopaki mówią o niej tylko dobrze. Bo się jej boją. Gdy dołączyła do kabaretu w 2017 r., od razu podniosła poziom urody w grupie. Prawdę mówiąc, nie było trudno.
Maciek Morze
W kabarecie od 2003 r.
Maciek jest bardzo poukładany i zawsze wszystko ma zaplanowane. Na przykład zaplanował, że skończysz czytać to zdanie po 3,43 sekundach. Maciek ma zawsze przy sobie więcej lekarstw niż znajdziecie w przeciętnej aptece. Często gubi rekwizyty, ale na szczęście równie często je znajduje.
Tomek Nowaczyk
W kabarecie od 2002 r.
Ojciec-założyciel. Dużo pisze, dużo biega, dużo je, ogólnie wszystkiego robi dużo. Kiepsko się ubiera, za to dobrze się rozbiera. Siła spokoju – tak by można określić wiele osób, ale nie Tomka. Gdyby był Krzyżakiem, nazywałby się Choleryk von Jungingen. Pomaga Maćkowi szukać rekwizytów.
Komentarze