15 marca odbywał się I etap Konkursu Piosenki Gospel w języku angielskim. Fabrykę Piosenki ŁOK na tym konkursie reprezentowali - Łukasz Bojaczuk oraz siostry Dominika i Wiktoria Niedziółka. Po wstępnych przesłuchaniach cała trójka wokalistów z ŁOK zakwalifikowała się do II etapu konkursu - przesłuchań finałowych, które miały miejsce 10 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
Niezwykle miło nam poinformować, że I miejsce wśród wokalistów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych uzyskał Łukasz Bojaczuk,

 

W dniach 1-3 kwietnia 2017 roku odbywały się przesłuchania uczestników XXI Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”. Fabrykę Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury reprezentowali: kategoria 6-7 lat: Zofia Szczuchniak, kategoria 8-10 lat: Emilia Szcześniak, Zuzanna Bochman, Karolina Jastrzębska oraz Zespół Fabryki Piosenki ŁOK w składzie: Marta Wardak, Mikołaj Gajowy, Maja Misiak i Weronika Wierzchowska, w kategorii 11-13 lat: Julia Stolarczyk oraz Kuba Jastrzębski, w kategorii 14-16 lat: Marta Skurka, Anastazja Klimiuk oraz Sylwia Purzycka, w kategorii 17-20 lat: Łukasz Bojaczuk.

6 kwietnia odbyły się przesłuchania XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia" w Radomiu. Do udziału w konkursie zgłosiło się blisko 200 osób z całej Polski.
W przesłuchaniach przed komisją konkursową, której przewodniczącą była sama Majka Jeżowska, zostało zaproszonych 98 solistów.

17 - 19 marca br. odbył się XXVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia Jard" w Białymstoku. Łuków reprezentowała grupa młodszych wokalistów. Z wielką radością pragniemy poinformować, że Zespół Fabryki Piosenki ŁOK w składzie: Marta Wardak, Mikołaj Gajowy, Maja Misiak, Weronika Wierzchowska otrzymał I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Ponadto dzieci reprezentujące Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 otrzymały następujące miejsca i wyróżnienia: 
Mikołaj Gajowy - I miejsce w kategorii soliści od 8 do 10 lat
Weronika Wierzchowska - III miejsce w kategorii soliści od 8 do 10 lat
Julia Wardak - III miejsce w kategorii soliści do 7 lat
"Jedyneczki" - Marta Wardak i Weronika Wierzchowska - III miejsce w kategorii duety
do lat 11

Miło nam poinformować, że cztery wokalistki z Fabryki Piosenki ŁOK: Karolina Jastrzębska, Marta Skurka, Julia Stolarczyk, Anastazja Klimiuk dostały się do kolejnego etapu
XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia" w Radomiu.
6 kwietnia wezmą one udział w przesłuchaniach przed Jury konkursu. Trzymamy kciuki za nasze zdolne dziewczyny i życzymy im udanych występów podczas Festiwalu.
Poniżej lista wszystkich zakwalifikowanych osób.
http://mdk.radom.pl/aktualnosci/2017-03/lista-osob-zakwalifikowanych-do-udzialu-w-festiwalu-rytm-i-melodia

4 marca 2017 r. odbyła się XII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar pod hasłem „Tyle słońca w całym mieście” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie.
Łuków reprezentowały dwie młode wokalistki Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury: Emilia Szcześniak i Gabrysia Łukasik, które wystartowały w kategorii do 11 lat.
Wyróżnienie na tym Festiwalu, który stał na bardzo wysokim poziomie, otrzymała Emilia Szcześniak.

28 i 29 stycznia 2017 roku w Bielsku Podlaskim odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2017”. Po wstępnych przesłuchaniach nagrań konkursowych do finału zakwalifikowało się siedmioro łukowskich wokalistów: Emilia Szcześniak, Zuzanna Bochman i Julia Stolarczyk (Fabryka Piosenki ŁOK, opiekun: Monika Sołtyszewska), Gabriela Łukasik (Fabryka Piosenki ŁOK a reprezentująca na konkursie Zespół Szkolno Przedszkolny w Łukowie, opiekun: Przemysław Oskroba) oraz Marta Wardak, Weronika Wierzchowska i Mikołaj Gajowy (Fabryka Piosenki ŁOK a reprezentujący na konkursie Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno Przedszkolnym, opiekun: Anna Pudełek).