foto by aneti

Zapraszamy 28 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 do Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury na otwarcie "Wystawy Fotografii Ulicznej Łukowa" autorstwa Anety Rogulskiej.

Wystawę będzie można oglądać do 22 lutego br.

aparat2m

 

 

 

 

Fotografia uliczna to specyficzny gatunek fotografii, który można nazwać fotoreportażem włóczęgi. Fotografię uliczną (zwaną też z angielska street photo) łączy z fotoreportażem podejście do tematu i chęć rejestracji wydarzeń. Jednak w odróżnieniu od fotoreportażu, który skupia się na względnie obiektywnej relacji z konkretnego wydarzenia, fotografia uliczna jest wolna od tego rodzaju zobowiązań. Zadowala się anegdotą, przebłyskiem humoru podpatrzonej sytuacji, efektownym skadrowaniem widoku najzwyczajniejszego ze zwyczajnych.

"Foto by Aneti" to artystka z pasją, odbyła kurs fotografii ulicznej w wakacje 2015 r. w Siedlcach. Wzięła udział w grupowej wystawie fotograficznej "Street Foto Siedlce - miasto przyjazne". Jednocześnie skupiła się również na swoim rodzinnym mieście Łukowie. Fotografując ludzi, budynki, zdarzenia, zagłębia się coraz bardziej w temat fotografii ulicznej.

Dodatkowo, wszyscy przybyli, wezmą udział w losowaniu prezentu, którym będzie kalendarz na rok 2016 ze zdjęciami z wystawy!

Serdecznie zapraszamy!

 

Fotorelacja z wydarzenia

----------------------------------------------------------------------------------------------------------